Carl Henrik Löfgren, oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL HENRIK LÖFGREN (1860-1922): "Vanadis", olja på duk, bildmått ca ca 102x60 cm

Åldersrelaterat slitage, en reva på duk

814612

2020-09-27