Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1960-tal, fanérat i teak, svärtade detaljer, inredning med fack, höjd ca 55, 60x40 cm
Bruksslitage, repor, skador
814616
2020-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här