Sybord
2020-09-24
814616
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYBORD, 1960-tal, fanérat i teak, svärtade detaljer, inredning med fack, höjd ca 55, 60x40 cm
Bruksslitage, repor, skador