Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BING & GRÖNDAHL, "Golden Sun", kaffeservis, 54 dlr, benvitt porslin med gulddekor, bestående av: 16 koppar nr 485, 22 fat nr 485, 16 assietter nr 616
Förgyllningsslitage förekommer
814624
2020-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här