Kaffeservis Golden Sun Bing & Gröndahl

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BING & GRÖNDAHL, "Golden Sun", kaffeservis, 54 dlr, benvitt porslin med gulddekor, bestående av: 16 koppar nr 485, 22 fat nr 485, 16 assietter nr 616

Förgyllningsslitage förekommer

814624

2020-09-21