Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, fotplatta i marmor, frostad glaskupa, dekor av flyplan i vitmetall, höjd ca 28 cm

Slitage

814631

2020-09-22