Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR CYREN (1931-2013), skulptur, föreställamnde lejon med klot, grönpatinerad brons, signerad Cyrén, längd ca 12, höjd 5 cm
Smärre slitage
814643
2020-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här