Cynnar Cyrén Lejon

Cynnar Cyrén Lejon
Cynnar Cyrén Lejon
Cynnar Cyrén Lejon
Cynnar Cyrén Lejon
Cynnar Cyrén Lejon
Cynnar Cyrén Lejon
Cynnar Cyrén Lejon
Cynnar Cyrén Lejon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR CYREN (1931-2013), skulptur, föreställamnde lejon med klot, grönpatinerad brons, signerad Cyrén, längd ca 12, höjd 5 cm

Smärre slitage

814643

2020-09-21