Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARGARETA HENNIX, tallrikar, 25 dlr., 12+13, Reijmyre Glasbruk, grön glasmassa, enstaka etikettmärkta, diam. 18-24 cm
Slitage, repor
814656
2020-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här