Margareta Hennix Reijmyre 25 dlr

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MARGARETA HENNIX, tallrikar, 25 dlr., 12+13, Reijmyre Glasbruk, grön glasmassa, enstaka etikettmärkta, diam. 18-24 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, repor

814656

2020-09-21