Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MARGARETA HENNIX, tallrikar, 25 dlr., 12+13, Reijmyre Glasbruk, grön glasmassa, enstaka etikettmärkta, diam. 18-24 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, repor
814656
2020-09-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner