Skåp med vitrinöverdel
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP med VITRINÖVERDEL, England, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, 2-delat, glas med spröjs, klaff med bakomvarande inredning, 4 lådor, höjd ca 215, 82 x 46 cm
Slitage, repor, märken
814658
2020-09-21