Skåp med vitrinöverdel

Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel
Skåp med vitrinöverdel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP med VITRINÖVERDEL, England, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, 2-delat, glas med spröjs, klaff med bakomvarande inredning, 4 lådor, höjd ca 215, 82 x 46 cm

Slitage, repor, märken

814658

2020-09-21