Sigurd Göransson spegel Schlager

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIGURD GÖRANSSON, "Schlager", spegel, ek,
Fröseke, Nybrofabriken, 1960/70-tal, ca 111x44 cm

Smärre slitage

814659

2020-09-21