Matgrupp England 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, England, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, bestående av: matbord på hjultrissor, 1 iläggsskiva a 46 cm, höjd ca 74, 184 x 115 cm, 6 stolar samt 2 karmstolar, sitthöjd ca 45 cm
Bruksspår, slitage, 1 stol något vinglig
814660
2020-09-21