Glasvas

Glasvas
Glasvas
Glasvas
Glasvas
Glasvas
Glasvas
Glasvas
Glasvas

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, grönt glas, signerad B43, 10-kantig, konformad, diam 18, höjd ca 19,5 cm

Smärre bruksslitage, undersida med repor, 1 kant/spets med pyttenagg

814662

2020-09-21