Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, 1950/60-tal, skiva i teak, svärtade ben, mässingsskoda, höjd ca 56 samt 120x58 cm
Bruks och ålderarelaterat slitage
814663
2020-09-24