Soffa, IKEA, "Kardinal"

Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, IKEA, "Kardinal", 1960/70-tal, tresitsmodell, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 40, längd 205 cm

Smärre bruksslitage

814668

2020-09-25