Klubbat för:
4 400 SEK
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, tresits, förkromad stomme, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 45, längd 187 cm
Bruksslitage
814669
2020-09-24