Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, tresits, förkromad stomme, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 45, längd 187 cm

Bruksslitage

814669

2020-09-24