Slagbord engelskt

Slagbord engelskt
Slagbord engelskt
Slagbord engelskt
Slagbord engelskt
Slagbord engelskt
Slagbord engelskt
Slagbord engelskt
Slagbord engelskt

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

SLAGBORD, England, mahogny, 1800-tal, höjd ca 71, diameter 137 cm

Ålder och bruksslitage, skiva med fläckar

814684

2020-09-24