Silvia Leitu

Silvia Leitu
Silvia Leitu
Silvia Leitu
Silvia Leitu

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

SILVIA LEITU (Estland, 1912-1969): Kvinna i folkdräkt, signerad och daterad Silvia Leitu 1949, akvarell, bladmått ca ca 45,5x29,5 cm

Ingår i tema-auktionen Estnisk konst

Gulnader, ej examinerad ur ram

814689

2020-09-28