Bordsur och urnor i alabaster

Bordsur och urnor i alabaster
Bordsur och urnor i alabaster
Bordsur och urnor i alabaster
Bordsur och urnor i alabaster
Bordsur och urnor i alabaster
Bordsur och urnor i alabaster
Bordsur och urnor i alabaster
Bordsur och urnor i alabaster
Bordsur och urnor i alabaster
Bordsur och urnor i alabaster
Bordsur och urnor i alabaster
Bordsur och urnor i alabaster

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BORDSUR, URNOR, (3 dlr), 18/1900-tal, mässing och alabaster, förgylld urtavla, bordsurets höjd ca 50 cm, urnornas höjd ca 30 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

814722

2020-09-24