Sigvard Bernadotte blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Soluppgång", signerad och daterad Sigvard Bernadotte -92, blandteknik, ca 28,5x22 cm

814723

2020-09-21