Gunnel Sahlin Pumpa glasfrukt

Gunnel Sahlin Pumpa glasfrukt
Gunnel Sahlin Pumpa glasfrukt
Gunnel Sahlin Pumpa glasfrukt
Gunnel Sahlin Pumpa glasfrukt
Gunnel Sahlin Pumpa glasfrukt
Gunnel Sahlin Pumpa glasfrukt
Gunnel Sahlin Pumpa glasfrukt
Gunnel Sahlin Pumpa glasfrukt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNEL SAHLIN, pumpa, glaskulptur, Kosta Boda, etikettmärkt, ur serien Frutteria, signerad undertill, höjd ca 30 cm

Något löst inuti skulpturen, i övrigt smärre slitage

814742

2020-09-26