Margareta Örtenblad oljemålning
Valmis
2020-09-26
814750
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007), Figur mot rött, signerad M Örtenblad, olja på duk, ca 80x82 cm