Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, mahogny, luckor med bakomliggande lådor, 5 lådor, nyckel saknas, höjd ca 102 samt 154x43 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

814756

2020-09-26