Kandelabrar Ystad Metall

Kandelabrar Ystad Metall
Kandelabrar Ystad Metall
Kandelabrar Ystad Metall
Kandelabrar Ystad Metall
Kandelabrar Ystad Metall
Kandelabrar Ystad Metall
Kandelabrar Ystad Metall
Kandelabrar Ystad Metall
Kandelabrar Ystad Metall
Kandelabrar Ystad Metall

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

KANDELABRAR, 2 par, mässing och glas, 1900-talets mitt, ett par Ystad Metall, höjd ca 22-23 cm

Slitage

814763

2020-09-23