Lage Lindell serigrafi

Lage Lindell serigrafi
Lage Lindell serigrafi
Lage Lindell serigrafi
Lage Lindell serigrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, serigrafi, signerad Lage Lindell, numrerad 6/10, bladmått ca 100x65 cm

Löst blad

814767

2020-09-25