MAssimo CAmpigli litografi

MAssimo CAmpigli litografi
MAssimo CAmpigli litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MASSIMO CAMPIGLI (1895-1971): Komposition med figurer, signerad samt daterad 59 och nurerad 74/100, ca 18x25 cm

814772

2020-09-25