Vitrinbord Nordiska Kompaniet

Vitrinbord Nordiska Kompaniet
Vitrinbord Nordiska Kompaniet
Vitrinbord Nordiska Kompaniet
Vitrinbord Nordiska Kompaniet
Vitrinbord Nordiska Kompaniet
Vitrinbord Nordiska Kompaniet
Vitrinbord Nordiska Kompaniet
Vitrinbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

VITRINBORD, 1900-tal, med glasbricka, betsad mahogny m fl träslag, glas, öppningsbar, på hjultrissor, brickmärkt A.B. Nordiska Kompaniet, höjd ca 77, 82 x 52 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, smärre märken, repor

814774

2020-09-25