Vitrinbord Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
VITRINBORD, 1900-tal, med glasbricka, betsad mahogny m fl träslag, glas, öppningsbar, på hjultrissor, brickmärkt A.B. Nordiska Kompaniet, höjd ca 77, 82 x 52 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, smärre märken, repor
814774
2020-09-25