Boréns väggarmatur mässing

Boréns väggarmatur mässing
Boréns väggarmatur mässing
Boréns väggarmatur mässing
Boréns väggarmatur mässing
Boréns väggarmatur mässing
Boréns väggarmatur mässing
Boréns väggarmatur mässing
Boréns väggarmatur mässing

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORÉNS, väggarmatur, mässing, 1960-tal, diameter ca 23 cm

Smärre slitage

814790

2020-09-23