Humidor på benställning

Humidor på benställning
Humidor på benställning
Humidor på benställning
Humidor på benställning
Humidor på benställning
Humidor på benställning
Humidor på benställning
Humidor på benställning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HUMIDOR på benställning,1900-tal, mahogny, mässingshandtag, höjd ca 70, 40x33 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor, märken, nyckel saknas, locket med fanerskador

814791

Päivämäärä:

2020-09-24