Humidor på benställning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HUMIDOR på benställning,1900-tal, mahogny, mässingshandtag, höjd ca 70, 40x33 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, märken, nyckel saknas, locket med fanerskador
814791
Päivämäärä:
2020-09-24