Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, betsad bok, på hjul, låda i sargen, höjd ca 66, 81x43 cm

Bruksslitage, märken

814794

2020-09-25