11 assietter Lalique Frankrike

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LALIQUE, assietter, 11 st, glas, Frankrike, 1900-talets mitt, singnerade Lailque, diameter ca 20 cm

Smärre bruksslitage, repor

814796

2020-09-21