Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FELIX VON ALTERSHEIM: "David Bowie 2 Faces - Rose - Kubismus", signerad a tergo samt numrerad och daterad 25/50, 2017, direkttryck på akrylglas, mått ca 130x130 cm
814805
2020-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här