Felix von Altersheim

Felix von Altersheim
Felix von Altersheim
Felix von Altersheim
Felix von Altersheim

Klubbat för:

9 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

FELIX VON ALTERSHEIM: "David Bowie 2 Faces - Rose - Kubismus", signerad a tergo samt numrerad och daterad 25/50, 2017, direkttryck på akrylglas, mått ca 130x130 cm

Zustandsbeschreibung

814805

2020-09-21