Klubbat för:
9 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
FELIX VON ALTERSHEIM: "David Bowie 2 Faces - Rose - Kubismus", signerad a tergo samt numrerad och daterad 25/50, 2017, direkttryck på akrylglas, mått ca 130x130 cm
Zustandsbeschreibung
814805
2020-09-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner