IKEA vinglas 1700-talsserien
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
IKEA, "Enhörna", vinglas, 9 st, ur 1700-talsserien, 1990-tal, etikettmärkta samt signerade BCV 1994, höjd ca 19 cm
Kuntoraportti
814821
Päivämäärä:
2020-09-22