IKEA vinglas 1700-talsserien

IKEA  vinglas 1700-talsserien
IKEA  vinglas 1700-talsserien
IKEA  vinglas 1700-talsserien
IKEA  vinglas 1700-talsserien
IKEA  vinglas 1700-talsserien
IKEA  vinglas 1700-talsserien

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

IKEA, "Enhörna", vinglas, 9 st, ur 1700-talsserien, 1990-tal, etikettmärkta samt signerade BCV 1994, höjd ca 19 cm

Kuntoraportti

814821

Päivämäärä:

2020-09-22