Skåp 1930/40-tal

Skåp 1930/40-tal
Skåp 1930/40-tal
Skåp 1930/40-tal
Skåp 1930/40-tal
Skåp 1930/40-tal
Skåp 1930/40-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1930/40-tal, glasskiva, 2 luckor samt låda, höjd ca 56, 130 x 40 cm

Slitage, bruksspår, märken

814824

2020-09-21