Ljusstakar senempire

Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons och mässing, Frankrike, 1800-talets mitt, senempire, höjd ca 25 cm

Slitage, manschetter saknas

814838

2020-09-24