Ampel Empirestil

Ampel Empirestil
Ampel Empirestil
Ampel Empirestil
Ampel Empirestil
Ampel Empirestil
Ampel Empirestil
Ampel Empirestil
Ampel Empirestil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AMPEL, plåt och brons, Frankrike, 1900-talets början, empirestil, för tre ljus, bemålad och förgylld, dekor av stjärnor, höjd ca 72 cm

Slitage

814842

2020-09-24