Skåp Malmsten
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Oktober", skåp, fanérat i ek, 4 lådor i front, dörrpar med bakomliggande hyllinredning, brickmärkt, höjd ca 141, 102x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Fotavslut m smärre slitage, smärre ytskador
814843
2020-09-22