Skåp Malmsten

Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Oktober", skåp, fanérat i ek, 4 lådor i front, dörrpar med bakomliggande hyllinredning, brickmärkt, höjd ca 141, 102x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Fotavslut m smärre slitage, smärre ytskador

814843

2020-09-22