Skåp Malmsten
2020-09-22
814843
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Oktober", skåp, fanérat i ek, 4 lådor i front, dörrpar med bakomliggande hyllinredning, brickmärkt, höjd ca 141, 102x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Fotavslut m smärre slitage, smärre ytskador