Matgrupp 1960-tal

Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal
Matgrupp 1960-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 4 st, KARMSTOLAR, 1 par, 1960-tal, ek, stolar o karmstolar Malmsten "Ulfåsa", stoppade sistsar, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 74, diameter 120, sitthöjd 46, 3 (varav en m sarg) iläggsskivor medföljer

Sistar m fläckar, märken, stolarnas karmar o ryggar m slitage

814846

2020-09-21