Figurin,1900-tal

Figurin,1900-tal
Figurin,1900-tal
Figurin,1900-tal
Figurin,1900-tal
Figurin,1900-tal
Figurin,1900-tal
Figurin,1900-tal
Figurin,1900-tal
Figurin,1900-tal
Figurin,1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, 1900-talets början, i form av uggla, otydligt signerad och daterad 1910, patinerad gips, höjd 36 cm

Smärre nagg och slitage

814847

2020-09-21