Etui

Etui
Etui
Etui
Etui
Etui
Etui
Etui
Etui

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETUI, sannolikt 1700-tal, för resebestick, klätt med rött skinn och guldsnitt, längd 22,5 cm

PROVENIENS: Östgötskt samlarhem

Bruksslitage

814849

2020-09-21