Ester Almqvist
Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ESTER ALMQVIST (1869-1934): "Fontänen, afton" - Kungsparken - Malmö, signerad Ester Almqvist och daterad 1909, olja på duk, ca 65x100 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
Duklagning
814856
2020-12-06