Ester Almqvist

Ester Almqvist
Ester Almqvist
Ester Almqvist
Ester Almqvist
Ester Almqvist
Ester Almqvist

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ESTER ALMQVIST (1869-1934): "Fontänen, afton" - Kungsparken - Malmö, signerad Ester Almqvist och daterad 1909, olja på duk, ca 65x100 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

Duklagning

814856

2020-12-06