Klubbat för:
4 000 SEK
1 500 SEK
JOSEF FRANK, modellnr 1842, golvlampa, Firma Svenskt Tenn, formgiven 1932, stomme i mässing, tredelad fot, svängd ljusarm, höj- och sänkbar
Skador vid benen, ben med senare skruvar, slitage.
814862
2020-09-26