Josef Frank golvlampa

Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa
Josef Frank golvlampa

Klubbat för:

4 000 SEK

1 500 SEK

JOSEF FRANK, modellnr 1842, golvlampa, Firma Svenskt Tenn, formgiven 1932, stomme i mässing, tredelad fot, svängd ljusarm, höj- och sänkbar

Skador vid benen, ben med senare skruvar, slitage.

814862

2020-09-26