Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPEGEL, sengustaviansk, träskuren dekor och pastellage, infattad gouache med pompejanskt motiv, 65 x 35 cm

Kuntoraportti

Skador, slitage, senare glas och bakstycke

814870

Päivämäärä:

2020-10-25