Spegel sengustaviansk
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPEGEL, sengustaviansk, träskuren dekor och pastellage, infattad gouache med pompejanskt motiv, 65 x 35 cm
Kuntoraportti
Skador, slitage, senare glas och bakstycke
814870
Päivämäärä:
2020-10-25