Silvia Leitu
Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
SILVIA LEITU (Estland, 1912-1969): Kvinna i folkdräkt, signerad och daterad Silvia Leitu 1949, akvarell, bladmått ca ca 45,5x29,5 cm
Ingår i tema-auktionen Estnisk konst
Gulnader, fläckar, ej examinerad ur ram
814872
2020-09-28