Skåp Nordiska Kompaniet

Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NK-BO, skåp, 1960-tal, fanérat i teak, skjutdörrar, höjd ca 120, 110x43 cm

Smärre ytskador

814876

2020-09-21