Lennart Roupe

Lennart Roupe
Lennart Roupe
Lennart Roupe
Lennart Roupe
Lennart Roupe
Lennart Roupe

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART ROUPE (född 1918): Vinter på Hornsgatan, signerad L. Roupe, 79 - olja på duk, ca50x38 cm

Ingår i temaauktionen "Stockholmsbilder"

814885

2020-09-28