Peter Adolf Persson oljemålning
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): Skogslandskap med flicka, signerad, olja på duk, ca 68 x 48 cm
Kuntoraportti
Något ospänd duk
814901
Päivämäärä:
2020-09-28