Peter Adolf Persson oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): Skogslandskap med flicka, signerad, olja på duk, ca 68 x 48 cm

Kuntoraportti

Något ospänd duk

814901

Päivämäärä:

2020-09-28