Kandelabrar empirestil

Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, brons, Frankrike, 1900-talets början, empirestil, parställda, dekor i form av antikiserande kvinnor, höjd ca 47 cm

En sockel med nagg

814910

2020-09-24