Ljusstakar brons

Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, Frankrike, 1800-talets slut, senempirestil, höjd ca 29 cm

Smärre slitage

814920

2020-09-24